Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín


Piráti Chomutov VS BK Mladá Boleslav


Piráti Chomutov

Piráti Chomutov

2:1
(0:0,2:0,0:1)
17:30, konec
25.11.2016
BK Mladá Boleslav

BK Mladá Boleslav



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
26.02.2017 15:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav -:- -:-,-:-,-:-
08.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:3 1:0,0:2,1:1
25.11.2016 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 0:0,2:0,0:1
09.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 4:2 0:0,1:1,3:1
Česko / Extraliga / 2015/2016
29.01.2016 17:20 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 5:2 2:1,2:0,1:1
13.12.2015 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 7:6 2:2,2:1,3:3
30.10.2015 17:20 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:1 1:0,1:1,0:0
13.09.2015 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 0:0,0:0,2:1
Česko / Extraliga - Playouts / 2014
20.04.2014 18:10 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 1:6 0:2,0:2,1:2
13.04.2014 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 3:1 0:0,2:1,1:0
06.04.2014 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:1 1:1,0:0,1:0
30.03.2014 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
Česko / Extraliga - Playouts / 2013
14.04.2013 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 5:0 2:0,1:0,2:0
07.04.2013 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 3:1 0:1,2:0,1:0
31.03.2013 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 4:3pp 2:0,0:2,1:1,1:0
24.03.2013 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 1:0,1:1,0:0
Česko / Extraliga - Playouts / 2012
26.04.2012 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:4 1:2,0:1,1:1
24.04.2012 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:3 0:1,2:1,0:1
22.04.2012 17:00 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 0:3 0:0,0:2,0:1
20.04.2012 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
19.04.2012 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 4:3 2:2,2:0,0:1
16.04.2012 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 6:2 0:2,4:0,2:0
15.04.2012 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:3 0:0,1:0,1:3
Česko / Extraliga - Playouts / 2010
18.04.2010 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 5:1 2:1,2:0,1:0
15.04.2010 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 3:4 1:1,1:2,1:1
14.04.2010 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:4 -:-,-:-,-:-
11.04.2010 18:10 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 1:2 0:0,1:0,0:2
10.04.2010 18:10 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 5:3 3:1,1:2,1:0
Piráti Chomutov
13/27 (48.15%)
Remízy
3/27 (11.11%)
BK Mladá Boleslav
11/27 (40.74%)

Piráti Chomutov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 17:30 PSG Zlín Piráti Chomutov 4:3sn 2:0,0:1,1:2,0:0,1:0
19.02.2017 17:20 HC Olomouc Piráti Chomutov 1:0 1:0,0:0,0:0
17.02.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15.02.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:7 1:2,3:4,0:1
05.02.2017 15:00 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 18:00 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 4:5 1:1,1:2,2:2
29.01.2017 15:30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 1:3 0:0,1:1,0:2
27.01.2017 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 4:1 0:1,2:0,2:0
22.01.2017 15:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 5:3 2:0,2:1,1:2
20.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:0,2:1,0:0
17.01.2017 18:00 Mountfield HK Piráti Chomutov 9:3 5:0,0:1,4:2
13.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 6:3 2:0,2:2,2:1
08.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:3 1:0,0:2,1:1
06.01.2017 17:30 Piráti Chomutov PSG Zlín 3:1 2:0,1:1,0:0
03.01.2017 18:00 HC Olomouc Piráti Chomutov 1:3 0:2,0:0,1:1
30.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 3:1 0:1,2:0,1:0
28.12.2016 18:20 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 1:3 0:2,0:1,1:0
26.12.2016 17:00 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 2:3 2:1,0:2,0:0
22.12.2016 17:30 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 0:3 0:0,0:2,0:1
20.12.2016 17:30 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
11.12.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
09.12.2016 17:00 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
04.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:5sn 3:1,0:0,1:3,0:0,0:1
02.12.2016 17:20 Piráti Chomutov Mountfield HK 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0
29.11.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 2:0 0:0,0:0,2:0
27.11.2016 17:00 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 3:0 2:0,1:0,0:0
25.11.2016 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.2016 15:30 PSG Zlín Piráti Chomutov 1:2 0:1,1:1,0:0
18.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Olomouc 5:4sn 2:1,0:3,2:0,0:0,1:0
15.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:1 2:1,1:0,1:0
11.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 6:5pp 4:3,0:1,1:1,1:0
30.10.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 2:4 1:0,0:2,1:2
28.10.2016 16:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 2:1 2:0,0:0,0:1
23.10.2016 17:20 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 4:0 2:0,1:0,1:0
21.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
16.10.2016 17:00 Mountfield HK Piráti Chomutov 3:2 2:0,1:2,0:0
14.10.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
09.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 4:2 0:0,1:1,3:1
07.10.2016 17:30 Piráti Chomutov PSG Zlín 6:3 3:2,2:0,1:1
02.10.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Olomouc 1:4 0:2,1:1,0:1
30.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 5:1 0:0,2:0,3:1
27.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 5:6pp 3:1,2:4,0:0,0:1
23.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 4:3pp 3:2,0:1,0:0,1:0
18.09.2016 15:30 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
16.09.2016 17:10 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 2:4 0:0,0:2,2:2
13.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 6:4 1:2,4:1,1:1
11.09.2016 17:00 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 2:3 2:0,0:1,0:2
09.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:2 1:1,1:0,1:1

BK Mladá Boleslav


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:20 BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha 2:4 0:0,1:2,1:2
19.02.2017 15:00 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 3:6 1:1,0:4,2:1
17.02.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,0:0,1:0
15.02.2017 17:30 HC Škoda Plzeň BK Mladá Boleslav 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Steel 3:0 2:0,0:0,1:0
03.02.2017 17:30 HC Verva Litvínov BK Mladá Boleslav 5:4pp 2:2,1:1,1:1,1:0
29.01.2017 15:30 PSG Zlín BK Mladá Boleslav 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
27.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 1:0 0:0,0:0,1:0
22.01.2017 17:00 HC Olomouc BK Mladá Boleslav 2:4 1:1,1:0,0:3
20.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Mountfield HK 3:5 1:1,1:1,1:3
15.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec 1:3 0:1,0:1,1:1
13.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 0:3 0:2,0:1,0:0
08.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:3 1:0,0:2,1:1
06.01.2017 18:30 HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav 4:0 1:0,2:0,1:0
03.01.2017 17:00 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 5:1 3:0,0:1,2:0
30.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 3:4 1:1,0:3,2:0
28.12.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Škoda Plzeň 2:4 1:0,0:3,1:1
26.12.2016 15:30 HC Vítkovice Steel BK Mladá Boleslav 3:2 1:1,0:0,2:1
22.12.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Verva Litvínov 3:6 0:3,2:1,1:2
20.12.2016 17:30 BK Mladá Boleslav PSG Zlín 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
11.12.2016 17:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 4:1 2:0,1:0,1:1
09.12.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Olomouc 4:3pp 0:0,3:3,0:0,1:0
04.12.2016 17:00 Mountfield HK BK Mladá Boleslav 3:1 1:0,1:1,1:0
01.12.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
27.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec 5:4 2:1,2:1,1:2
25.11.2016 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha 3:4 0:1,0:3,3:0
18.11.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 2:3 1:0,1:0,0:3
15.11.2016 17:00 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:4 0:0,0:3,1:1
13.11.2016 16:30 HC Škoda Plzeň BK Mladá Boleslav 1:0 0:0,1:0,0:0
11.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Vítkovice Steel 3:2 1:0,1:0,1:2
09.11.2016 17:30 HC Verva Litvínov BK Mladá Boleslav 3:2 1:0,1:2,1:0
30.10.2016 15:30 PSG Zlín BK Mladá Boleslav 1:5 1:1,0:2,0:2
28.10.2016 17:20 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 2:4 0:0,1:2,1:2
23.10.2016 17:00 HC Olomouc BK Mladá Boleslav 2:1 1:0,1:1,0:0
21.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Mountfield HK 3:1 1:0,1:1,1:0
16.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec 0:3 0:1,0:1,0:1
14.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
09.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 4:2 0:0,1:1,3:1
07.10.2016 18:30 HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav 9:0 1:0,4:0,4:0
02.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 2:1 2:0,0:0,0:1
30.09.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 2:5 0:2,2:2,0:1
27.09.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Škoda Plzeň 3:2 0:1,1:0,2:1
23.09.2016 17:10 HC Vítkovice Steel BK Mladá Boleslav 2:5 1:2,1:1,0:2
18.09.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Verva Litvínov 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
16.09.2016 17:30 BK Mladá Boleslav PSG Zlín 5:4 3:1,1:3,1:0
13.09.2016 18:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 5:1 1:1,2:0,2:0
11.09.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Olomouc 0:2 0:2,0:0,0:0
09.09.2016 17:10 Mountfield HK BK Mladá Boleslav 4:5pp 3:1,1:2,0:1,0:1

Piráti Chomutov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 15:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav porovnej týmy
28.02.2017 17:20 HC Kometa Brno Piráti Chomutov porovnej týmy
03.03.2017 18:20 Piráti Chomutov Mountfield HK porovnej týmy

BK Mladá Boleslav


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 15:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav porovnej týmy
28.02.2017 17:20 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec porovnej týmy
03.03.2017 18:20 Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav porovnej týmy
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 49 30 12 7 2 1 0 4 33 130 97 99
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 49 23 10 16 6 3 2 5 33 150 117 93
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 49 25 14 10 3 3 2 2 48 158 110 90
4. Mountfield HK Mountfield HK 49 23 14 12 3 6 2 1 37 154 117 86
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 49 20 16 13 10 1 2 0 4 122 118 85
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 49 20 16 13 3 7 1 2 17 151 134 77
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 49 17 16 16 5 5 5 1 -3 144 147 77
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 49 18 21 10 4 1 4 1 -6 114 120 72
9. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 49 20 21 8 2 5 0 1 -15 125 140 70
10. PSG Zlín PSG Zlín 49 16 22 11 3 4 4 0 -29 120 149 66
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 49 17 22 10 3 4 1 2 -9 123 132 65
12. HC Olomouc HC Olomouc 49 15 23 11 3 3 3 2 -10 115 125 62
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 49 11 27 11 1 6 0 4 -52 100 152 45
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 49 9 30 10 4 3 1 2 -48 121 169 42
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Mountfield HK Mountfield HK 25 15 5 5 1 2 2 0 36 87 51 53
2. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 15 5 5 1 1 1 2 35 89 54 52
3. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 24 16 6 2 2 0 0 0 19 61 42 52
4. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 24 12 4 8 5 2 1 0 33 79 46 50
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 9 5 11 8 1 2 0 14 69 55 48
6. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 24 9 5 10 5 1 4 0 17 84 67 46
7. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 12 8 5 3 0 2 0 13 68 55 46
8. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 24 12 7 5 2 1 1 1 29 79 50 44
9. PSG Zlín PSG Zlín 25 10 8 7 2 1 4 0 2 67 65 43
10. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 11 11 3 1 2 0 0 -6 63 69 37
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 24 9 9 6 2 2 0 2 1 64 63 35
12. HC Olomouc HC Olomouc 24 10 11 3 1 1 1 0 0 57 57 35
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 9 11 5 1 1 0 3 -9 68 77 33
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 24 5 15 4 2 1 0 1 -17 62 79 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 14 6 5 0 1 0 4 14 69 55 47
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 1 2 1 1 19 79 60 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 11 6 8 1 1 1 5 0 71 71 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 24 11 11 2 2 0 0 0 -10 53 63 37
5. Mountfield HK Mountfield HK 24 8 9 7 2 4 0 1 1 67 66 33
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 24 9 10 5 1 3 0 1 -9 62 71 33
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 8 11 6 0 4 1 1 -20 60 80 31
8. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 8 13 4 1 2 1 0 -10 59 69 30
9. HC Olomouc HC Olomouc 25 5 12 8 2 2 2 2 -10 58 68 27
10. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 24 6 13 5 1 1 2 1 -19 46 65 26
11. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 24 5 11 8 2 6 0 0 -18 62 80 25
12. PSG Zlín PSG Zlín 24 6 14 4 1 3 0 0 -31 53 84 23
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 4 15 6 2 2 1 1 -31 59 90 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 24 2 16 6 0 5 0 1 -43 32 75 12