MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko


HC Kometa Brno VS HC Energie Karlovy Vary


HC Kometa Brno

HC Kometa Brno

8:2
(1:0,2:0,5:2)
18:00, konec
11.11.2016
HC Energie Karlovy Vary

HC Energie Karlovy Vary



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
05.02.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
26.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:2 0:0,3:1,1:1
11.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 8:2 1:0,2:0,5:2
25.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 2:2,0:2,0:0
Česko / Extraliga / 2015/2016
31.01.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 5:3 2:0,1:3,2:0
22.12.2015 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
01.11.2015 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 5:3 1:0,4:1,0:2
18.09.2015 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 4:2 1:1,1:1,2:0
Česko / Extraliga / 2014/2015
20.02.2015 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
06.01.2015 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
21.11.2014 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 2:1 1:1,0:0,1:0
05.10.2014 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:1 2:1,0:0,2:0
Česko / Extraliga / 2013/2014
07.03.2014 18:20 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 3:0 1:0,0:0,2:0
17.01.2014 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 2:3 1:0,0:1,1:2
01.12.2013 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
18.10.2013 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:1 0:0,2:1,1:0
Česko / Extraliga - Playouts / 2013
17.03.2013 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 5:3 1:1,3:1,1:1
08.03.2013 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
15.02.2013 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 4:0 3:0,0:0,1:0
30.12.2012 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 7:0 2:0,2:0,3:0
12.11.2012 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 4:0 0:0,1:0,3:0
05.10.2012 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 3:4pp 0:0,2:3,1:0,0:1
Česko / Extraliga / 2011/2012
15.02.2012 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 5:4pp 2:2,2:1,0:1,1:0
30.12.2011 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 6:2 1:0,3:1,2:1
18.11.2011 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:3sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:0
07.10.2011 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2 0:1,3:0,0:1
Česko / Extraliga / 2010/2011
23.01.2011 16:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 0:2,1:1,1:1
12.12.2010 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 2:4 1:1,1:3,0:0
02.11.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:1 2:1,1:0,1:0
26.09.2010 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 0:7 0:0,0:3,0:4
Česko / Extraliga - Playouts / 2010
02.04.2010 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 4:2 -:-,-:-,-:-
26.03.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
19.03.2010 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 2:1 -:-,-:-,-:-
12.03.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
Česko / Extraliga / 2009/2010
05.03.2010 18:10 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 1:2 1:2,0:0,0:0
10.01.2010 16:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:3 1:1,1:0,0:2
22.11.2009 18:10 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
06.10.2009 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
HC Kometa Brno
14/41 (34.15%)
Remízy
15/41 (36.58%)
HC Energie Karlovy Vary
12/41 (29.27%)

HC Kometa Brno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
03.03.2017 18:20 HC Olomouc HC Kometa Brno 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
28.02.2017 17:20 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 3:1 1:1,1:0,1:0
26.02.2017 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno 1:2 0:0,0:1,1:1
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
19.02.2017 17:00 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 4:0 2:0,0:0,2:0
17.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 4:1 1:0,2:0,1:1
15.02.2017 17:20 HC Verva Litvínov HC Kometa Brno 5:3 0:2,2:1,3:0
05.02.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 17:00 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
29.01.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
27.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 1:0 0:0,0:0,1:0
22.01.2017 17:00 Mountfield HK HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
20.01.2017 18:00 HC Kometa Brno PSG Zlín 2:4 1:0,0:1,1:3
15.01.2017 17:20 HC Kometa Brno HC Olomouc 1:3 1:1,0:1,0:1
13.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 6:3 2:0,2:2,2:1
08.01.2017 17:20 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 3:0 1:0,0:0,2:0
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.2017 19:00 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 2:5 1:2,0:2,1:1
30.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 1:3 0:2,1:0,0:1
28.12.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Verva Litvínov 2:1 2:0,0:1,0:0
26.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:2 0:0,3:1,1:1
22.12.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
20.12.2016 17:20 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.12.2016 17:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 4:1 2:0,1:0,1:1
09.12.2016 17:20 HC Kometa Brno Mountfield HK 4:3 2:1,2:1,0:1
04.12.2016 15:30 PSG Zlín HC Kometa Brno 4:3 3:0,0:0,1:3
02.12.2016 18:00 HC Olomouc HC Kometa Brno 5:2 1:1,3:0,1:1
29.11.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 3:2 2:0,0:2,1:0
27.11.2016 17:00 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 3:0 2:0,1:0,0:0
25.11.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
22.11.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
15.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 2:3 0:0,1:1,1:2
13.11.2016 17:30 HC Verva Litvínov HC Kometa Brno 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
11.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 8:2 1:0,2:0,5:2
30.10.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 8:5 2:3,1:0,5:2
28.10.2016 17:20 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 2:4 0:0,1:2,1:2
23.10.2016 17:00 Mountfield HK HC Kometa Brno 5:1 1:1,1:0,3:0
21.10.2016 17:20 HC Kometa Brno PSG Zlín 4:2 1:1,3:1,0:0
16.10.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Olomouc 5:3 3:0,1:2,1:1
14.10.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
09.10.2016 18:20 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 5:1 2:0,2:0,1:1
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
02.10.2016 17:15 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 6:2 2:0,2:2,2:0
30.09.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
27.09.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Verva Litvínov 7:1 2:1,2:0,3:0
25.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 2:2,0:2,0:0
18.09.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 3:6 1:4,1:0,1:2
13.09.2016 18:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 5:1 1:1,2:0,2:0
11.09.2016 17:00 HC Kometa Brno Mountfield HK 3:1 1:0,0:1,2:0
09.09.2016 17:30 PSG Zlín HC Kometa Brno 3:5 1:1,1:2,1:2

HC Energie Karlovy Vary


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
03.03.2017 18:20 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
28.02.2017 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 3:1 1:0,1:0,1:1
26.02.2017 16:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary 4:2 1:1,3:1,0:0
24.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:1 0:0,1:0,3:1
19.02.2017 15:30 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
17.02.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,0:0,1:0
15.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 3:5 2:1,0:3,1:1
05.02.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
29.01.2017 17:00 HC Olomouc HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
27.01.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary Mountfield HK 3:2 1:0,2:1,0:1
22.01.2017 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 3:2 0:0,0:2,3:0
20.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:0,2:1,0:0
15.01.2017 15:30 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 4:1 1:1,3:0,0:0
13.01.2017 18:30 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.01.2017 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 0:3 0:1,0:1,0:1
06.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 2:3 1:2,1:1,0:0
03.01.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 2:3 0:1,1:1,1:1
30.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 3:4 1:1,0:3,2:0
28.12.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary 3:1 2:1,1:0,0:0
26.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:2 0:0,3:1,1:1
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
20.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Olomouc 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
11.12.2016 17:00 Mountfield HK HC Energie Karlovy Vary 3:0 0:0,1:0,2:0
09.12.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 5:3 1:0,2:1,2:2
04.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:5sn 3:1,0:0,1:3,0:0,0:1
02.12.2016 17:00 PSG Zlín HC Energie Karlovy Vary 1:0 0:0,1:0,0:0
27.11.2016 18:20 HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
25.11.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Dynamo Pardubice 4:3 1:2,1:0,2:1
18.11.2016 17:20 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15.11.2016 17:00 BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary 1:4 0:0,0:3,1:1
13.11.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Vítkovice Steel 5:4 2:2,2:1,1:1
11.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 8:2 1:0,2:0,5:2
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
30.10.2016 17:00 HC Olomouc HC Energie Karlovy Vary 3:0 0:0,3:0,0:0
28.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Mountfield HK 0:2 0:0,0:1,0:1
23.10.2016 16:30 Bílí Tygři Liberec HC Energie Karlovy Vary 2:0 1:0,0:0,1:0
21.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
18.10.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
16.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary PSG Zlín 7:4 3:1,2:1,2:2
09.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
04.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary 5:3 3:1,2:2,0:0
02.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 1:3 0:1,1:1,0:1
30.09.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav 2:5 0:2,2:2,0:1
27.09.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Energie Karlovy Vary 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
25.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 2:2,0:2,0:0
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
16.09.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Olomouc 3:1 2:0,1:1,0:0
13.09.2016 18:00 Mountfield HK HC Energie Karlovy Vary 4:0 2:0,2:0,0:0
11.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Bílí Tygři Liberec 1:5 0:2,0:1,1:2
09.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:2 1:1,1:0,1:1

HC Kometa Brno


nenalezen žádny zápas

HC Energie Karlovy Vary


nenalezen žádny zápas
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 52 31 13 8 2 1 0 5 34 136 102 103
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 52 24 11 17 7 3 2 5 33 158 125 98
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 52 26 15 11 3 3 2 3 47 164 117 94
4. Mountfield HK Mountfield HK 52 24 16 12 3 6 2 1 34 159 125 89
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 52 20 17 15 10 2 3 0 2 128 126 88
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 52 22 16 14 3 7 1 3 19 158 139 84
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 52 18 18 16 5 5 5 1 -5 149 154 80
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 52 19 22 11 4 2 4 1 -7 119 126 76
9. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 52 19 22 11 3 4 2 2 -3 135 138 73
10. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 52 21 23 8 2 5 0 1 -16 132 148 73
11. PSG Zlín PSG Zlín 52 17 23 12 3 4 5 0 -29 126 155 71
12. HC Olomouc HC Olomouc 52 17 23 12 3 3 4 2 -4 123 127 70
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 52 12 28 12 1 6 0 5 -53 107 160 49
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 52 9 32 11 5 3 1 2 -52 128 180 44
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 26 16 5 5 1 1 1 2 37 92 55 55
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 26 13 4 9 6 2 1 0 37 86 49 55
3. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 26 17 7 2 2 0 0 0 21 66 45 55
4. Mountfield HK Mountfield HK 26 15 6 5 1 2 2 0 34 88 54 53
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 26 9 5 12 8 1 3 0 15 71 56 50
6. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 26 10 6 10 5 1 4 0 17 88 71 49
7. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 26 13 7 6 2 1 1 2 30 84 54 48
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 26 12 9 5 3 0 2 0 11 68 57 46
9. PSG Zlín PSG Zlín 26 10 8 8 2 1 5 0 3 70 67 45
10. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 26 11 9 6 2 2 0 2 6 73 67 41
11. HC Olomouc HC Olomouc 26 11 11 4 1 1 2 0 4 63 59 40
12. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 26 12 11 3 1 2 0 0 -2 68 70 40
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 26 10 11 5 1 1 0 3 -7 71 78 36
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 26 5 16 5 3 1 0 1 -18 67 85 23
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 26 14 6 6 0 1 0 5 13 70 57 48
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 26 13 8 5 1 2 1 1 17 80 63 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 26 11 7 8 1 1 1 5 -4 72 76 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 26 11 12 3 2 1 0 0 -13 57 70 38
5. Mountfield HK Mountfield HK 26 9 10 7 2 4 0 1 0 71 71 36
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 26 9 12 5 1 3 0 1 -14 64 78 33
7. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 26 8 13 5 1 2 2 0 -9 62 71 32
8. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 26 8 12 6 0 4 1 1 -22 61 83 31
9. HC Olomouc HC Olomouc 26 6 12 8 2 2 2 2 -8 60 68 30
10. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 26 7 13 6 1 2 2 1 -18 51 69 30
11. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 26 6 11 9 2 6 0 1 -18 66 84 29
12. PSG Zlín PSG Zlín 26 7 15 4 1 3 0 0 -32 56 88 26
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 26 4 16 6 2 2 1 1 -34 61 95 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 26 2 17 7 0 5 0 2 -46 36 82 13