Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín


HC Oceláři Třinec VS HC Kometa Brno


HC Oceláři Třinec

HC Oceláři Třinec

4:3pp
(0:1,3:1,0:1,1:0)
17:00, konec
07.10.2016
HC Kometa Brno

HC Kometa Brno



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
Česko / Extraliga / 2015/2016
23.02.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:1 1:1,0:0,2:0
10.01.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 1:2 1:0,0:2,0:0
22.11.2015 15:30 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2 2:0,1:0,0:2
09.10.2015 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 1:2 0:1,1:1,0:0
Česko / Extraliga / 2014/2015
22.02.2015 15:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 3:0,0:1,1:0
09.01.2015 18:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
23.11.2014 18:20 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 2:3 0:1,1:1,1:1
10.10.2014 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,0:1,1:0
Česko / Extraliga / 2013/2014
02.03.2014 15:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 10:2 2:1,4:0,4:1
10.01.2014 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:4 1:2,0:2,2:0
24.11.2013 15:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 3:0 1:0,2:0,0:0
15.10.2013 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 6:3 1:1,4:2,1:0
Česko / Extraliga / 2012/2013
20.01.2013 18:15 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:7 1:2,1:1,1:4
07.12.2012 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 5:2 0:1,2:0,3:1
26.10.2012 18:15 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 5:3 0:2,3:1,2:0
21.09.2012 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 2:4 0:1,2:2,0:1
Česko / Extraliga / 2011/2012
20.01.2012 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 1:0 0:0,1:0,0:0
04.12.2011 18:10 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 5:1 2:0,1:0,2:1
23.10.2011 17:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:1,0:1
18.09.2011 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 1:3 0:1,1:0,0:2
Česko / Extraliga / 2010/2011
14.01.2011 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 6:4 0:2,2:1,4:1
03.12.2010 18:10 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
22.10.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.2010 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:3 0:1,1:1,1:1
Česko / Extraliga / 2009/2010
24.01.2010 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
06.12.2009 17:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 4:2 1:1,1:0,2:1
20.10.2009 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3 1:0,1:3,2:0
18.09.2009 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 1:5 0:1,0:3,1:1
HC Oceláři Třinec
15/32 (46.88%)
Remízy
5/32 (15.62%)
HC Kometa Brno
12/32 (37.5%)

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
19.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.02.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15.02.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 3:2 1:0,2:0,0:2
05.02.2017 15:20 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 3:4 1:3,0:1,2:0
03.02.2017 18:00 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:2,0:0
29.01.2017 17:00 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 12:3 4:1,4:2,4:0
27.01.2017 17:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 1:4 0:4,0:0,1:0
22.01.2017 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
20.01.2017 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
15.01.2017 15:30 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 6:3 1:1,1:2,4:0
13.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 0:3 0:2,0:1,0:0
08.01.2017 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 5:1 0:0,2:1,3:0
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.2017 17:30 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:2 2:0,1:0,1:2
30.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 3:1 0:1,2:0,1:0
28.12.2016 18:00 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 2:3 1:1,1:1,0:1
26.12.2016 17:20 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 3:0 1:0,1:0,1:0
22.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 4:2 0:0,1:1,3:1
20.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 2:1 1:0,0:1,1:0
11.12.2016 15:30 HC Verva Litvínov HC Oceláři Třinec 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08.12.2016 17:00 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
02.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
27.11.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec 5:4 2:1,2:1,1:2
25.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
18.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec PSG Zlín 7:1 1:0,5:0,1:1
15.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Olomouc 4:0 1:0,0:0,3:0
11.11.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Bílí Tygři Liberec 1:2 0:1,1:1,0:0
09.11.2016 17:20 HC Energie Karlovy Vary HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:0,0:3
30.10.2016 15:20 HC Oceláři Třinec HC Sparta Praha 3:2 0:1,3:0,0:1
28.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
23.10.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:4 0:1,1:2,2:1
21.10.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Oceláři Třinec 0:4 0:1,0:0,0:3
16.10.2016 18:20 HC Vítkovice Steel HC Oceláři Třinec 0:5 0:1,0:2,0:2
14.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec BK Mladá Boleslav 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
09.10.2016 17:00 Mountfield HK HC Oceláři Třinec 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
02.10.2016 17:00 PSG Zlín HC Oceláři Třinec 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
30.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 5:1 0:0,2:0,3:1
27.09.2016 17:10 HC Olomouc HC Oceláři Třinec 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Oceláři Třinec 0:3 0:0,0:1,0:2
18.09.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 7:0 3:0,1:0,3:0
16.09.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Oceláři Třinec 3:4sn 1:1,2:2,0:0,0:0,0:1
13.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Verva Litvínov 2:1 0:0,0:0,2:1
11.09.2016 15:10 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,0:0,1:1
09.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Dynamo Pardubice 4:1 2:1,1:0,1:0

HC Kometa Brno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
24.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 2:5 1:2,0:2,1:1
19.02.2017 17:00 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 4:0 2:0,0:0,2:0
17.02.2017 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 4:1 1:0,2:0,1:1
15.02.2017 17:20 HC Verva Litvínov HC Kometa Brno 5:3 0:2,2:1,3:0
05.02.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 17:00 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
29.01.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
27.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 1:0 0:0,0:0,1:0
22.01.2017 17:00 Mountfield HK HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
20.01.2017 18:00 HC Kometa Brno PSG Zlín 2:4 1:0,0:1,1:3
15.01.2017 17:20 HC Kometa Brno HC Olomouc 1:3 1:1,0:1,0:1
13.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 6:3 2:0,2:2,2:1
08.01.2017 17:20 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 3:0 1:0,0:0,2:0
06.01.2017 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:1 1:0,1:0,2:1
03.01.2017 19:00 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 2:5 1:2,0:2,1:1
30.12.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 1:3 0:2,1:0,0:1
28.12.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Verva Litvínov 2:1 2:0,0:1,0:0
26.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 4:2 0:0,3:1,1:1
22.12.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
20.12.2016 17:20 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.12.2016 17:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 4:1 2:0,1:0,1:1
09.12.2016 17:20 HC Kometa Brno Mountfield HK 4:3 2:1,2:1,0:1
04.12.2016 15:30 PSG Zlín HC Kometa Brno 4:3 3:0,0:0,1:3
02.12.2016 18:00 HC Olomouc HC Kometa Brno 5:2 1:1,3:0,1:1
29.11.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Kometa Brno 3:2 2:0,0:2,1:0
27.11.2016 17:00 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 3:0 2:0,1:0,0:0
25.11.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
22.11.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Kometa Brno 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.2016 17:20 HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
15.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice 2:3 0:0,1:1,1:2
13.11.2016 17:30 HC Verva Litvínov HC Kometa Brno 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
11.11.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Energie Karlovy Vary 8:2 1:0,2:0,5:2
30.10.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 8:5 2:3,1:0,5:2
28.10.2016 17:20 BK Mladá Boleslav HC Kometa Brno 2:4 0:0,1:2,1:2
23.10.2016 17:00 Mountfield HK HC Kometa Brno 5:1 1:1,1:0,3:0
21.10.2016 17:20 HC Kometa Brno PSG Zlín 4:2 1:1,3:1,0:0
16.10.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Olomouc 5:3 3:0,1:2,1:1
14.10.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
09.10.2016 18:20 HC Kometa Brno Bílí Tygři Liberec 5:1 2:0,2:0,1:1
07.10.2016 17:00 HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
02.10.2016 17:15 HC Kometa Brno HC Sparta Praha 6:2 2:0,2:2,2:0
30.09.2016 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Kometa Brno 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
27.09.2016 18:00 HC Kometa Brno HC Verva Litvínov 7:1 2:1,2:0,3:0
25.09.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno 2:4 2:2,0:2,0:0
18.09.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Vítkovice Steel 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 3:6 1:4,1:0,1:2
13.09.2016 18:00 HC Kometa Brno BK Mladá Boleslav 5:1 1:1,2:0,2:0
11.09.2016 17:00 HC Kometa Brno Mountfield HK 3:1 1:0,0:1,2:0
09.09.2016 17:30 PSG Zlín HC Kometa Brno 3:5 1:1,1:2,1:2

HC Oceláři Třinec


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 15:00 HC Oceláři Třinec Mountfield HK porovnej týmy
28.02.2017 17:20 BK Mladá Boleslav HC Oceláři Třinec porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Steel porovnej týmy

HC Kometa Brno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
26.02.2017 16:00 Bílí Tygři Liberec HC Kometa Brno porovnej týmy
28.02.2017 17:20 HC Kometa Brno Piráti Chomutov porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Olomouc HC Kometa Brno porovnej týmy
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 49 30 12 7 2 1 0 4 33 130 97 99
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 49 23 10 16 6 3 2 5 33 150 117 93
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 49 25 14 10 3 3 2 2 48 158 110 90
4. Mountfield HK Mountfield HK 49 23 14 12 3 6 2 1 37 154 117 86
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 49 20 16 13 10 1 2 0 4 122 118 85
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 49 20 16 13 3 7 1 2 17 151 134 77
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 49 17 16 16 5 5 5 1 -3 144 147 77
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 49 18 21 10 4 1 4 1 -6 114 120 72
9. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 49 20 21 8 2 5 0 1 -15 125 140 70
10. PSG Zlín PSG Zlín 49 16 22 11 3 4 4 0 -29 120 149 66
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 49 17 22 10 3 4 1 2 -9 123 132 65
12. HC Olomouc HC Olomouc 49 15 23 11 3 3 3 2 -10 115 125 62
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 49 11 27 11 1 6 0 4 -52 100 152 45
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 49 9 30 10 4 3 1 2 -48 121 169 42
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Mountfield HK Mountfield HK 25 15 5 5 1 2 2 0 36 87 51 53
2. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 15 5 5 1 1 1 2 35 89 54 52
3. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 24 16 6 2 2 0 0 0 19 61 42 52
4. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 24 12 4 8 5 2 1 0 33 79 46 50
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 9 5 11 8 1 2 0 14 69 55 48
6. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 24 9 5 10 5 1 4 0 17 84 67 46
7. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 12 8 5 3 0 2 0 13 68 55 46
8. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 24 12 7 5 2 1 1 1 29 79 50 44
9. PSG Zlín PSG Zlín 25 10 8 7 2 1 4 0 2 67 65 43
10. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 11 11 3 1 2 0 0 -6 63 69 37
11. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 24 9 9 6 2 2 0 2 1 64 63 35
12. HC Olomouc HC Olomouc 24 10 11 3 1 1 1 0 0 57 57 35
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 9 11 5 1 1 0 3 -9 68 77 33
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 24 5 15 4 2 1 0 1 -17 62 79 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 14 6 5 0 1 0 4 14 69 55 47
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 1 2 1 1 19 79 60 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 11 6 8 1 1 1 5 0 71 71 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 24 11 11 2 2 0 0 0 -10 53 63 37
5. Mountfield HK Mountfield HK 24 8 9 7 2 4 0 1 1 67 66 33
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 24 9 10 5 1 3 0 1 -9 62 71 33
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 8 11 6 0 4 1 1 -20 60 80 31
8. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 8 13 4 1 2 1 0 -10 59 69 30
9. HC Olomouc HC Olomouc 25 5 12 8 2 2 2 2 -10 58 68 27
10. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 24 6 13 5 1 1 2 1 -19 46 65 26
11. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 24 5 11 8 2 6 0 0 -18 62 80 25
12. PSG Zlín PSG Zlín 24 6 14 4 1 3 0 0 -31 53 84 23
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 4 15 6 2 2 1 1 -31 59 90 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 24 2 16 6 0 5 0 1 -43 32 75 12